Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
NOAT Spicy Lime 7mg – pris och jämförelse hos 2 butiker

NOAT Spicy Lime 7mg

Nikotinpåse Slim

NOAT Spicy Lime 7mg är en tobaksfri nikotinpåse med en nikotinhalt på 7 mg/g. Smaken är Lime.

Lägsta pris per dosa
44,98 kr 44,98 kr Priset är normalt just nu

Priser hos 1 butik

Lägsta pris:
Snuset
Snuset
4,6
Fri frakt · 2 storlekar
44,98 kr 44,98 kr /dosa
1 · +29,00 kr
78,90 kr 49,90 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för NOAT Spicy Lime 7mg

Priset på NOAT Spicy Lime 7mg har varit stabilt kring 44,98 kr per dosa de senaste 30 dagarna.

Laddar...

Specifikationer för NOAT Spicy Lime 7mg

Format
Slim
Påsar/dosa
20 st
Vikt
14 g
Nikotin
7 mg/g
Nikotin/påse
4.9 mg
Styrka
Smak
Lime
Tillverkare
NOAT Sweden AB

Om NOAT Spicy Lime 7mg

NOAT Spicy Lime 7mg är en tobaksfri nikotinpåse med en nikotinhalt på 7 mg/g. Smaken är Lime.

Produkten finns hos 1 butik i jämförelsen. Priset per dosa är 44,98 kr. Tillgängliga packstorlekar är 1-pack och 5-pack. Priset har varit relativt stabilt senaste 30 dagarna.

NOAT Spicy Lime 7mg hör till styrkenivån normal i Okänts nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om NOAT Spicy Lime 7mg

Hur många påsar finns det i en dosa NOAT Spicy Lime 7mg?

En dosa NOAT Spicy Lime 7mg innehåller 20 påsar à 0.7 g (totalt 14 g).

Vilken nikotinhalt har NOAT Spicy Lime 7mg?

NOAT Spicy Lime 7mg har en nikotinhalt på 7 mg/g, vilket motsvarar ungefär 4.9 mg nikotin per påse.

Vilket format har NOAT Spicy Lime 7mg?

NOAT Spicy Lime 7mg finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Var kan jag jämföra priser på NOAT Spicy Lime 7mg?

Snuspriser.se listar priser på NOAT Spicy Lime 7mg hos 1 butik. Priserna uppdateras dagligen.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från NOAT