Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus – pris och jämförelse hos 1 butiker

Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus

Nikotinpåse Slim

Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus är en tobaksfri nikotinpåse. Produkten tillverkas av Skruf Snus.

Lägsta pris per dosa
195,00 kr 37,00 kr Priset är normalt just nu

Priser hos 1 butik

Lägsta pris:
willys
willys
1,6
Frakt fr. 158 kr
195,00 kr 37,00 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus

Priset på Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus har varit stabilt kring 37,00 kr per dosa de senaste 30 dagarna. Lägsta historiska pris är 29,00 kr (30 april 2026).

Laddar...

Specifikationer för Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus

Format
Slim
Vikt
14 g
Nikotin
16 mg/g
Styrka
Tillverkare
Skruf Snus
EAN
7340229800658

Om Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus

Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus är en tobaksfri nikotinpåse. Produkten tillverkas av Skruf Snus.

Produkten finns hos 1 butik i jämförelsen. Priset per dosa är 29,00 kr. Tillgängliga packstorlekar är 1-pack.

Vanliga frågor om Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus

Vilken nikotinhalt har Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus?

Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus har en nikotinhalt på 16 mg/g.

Vilket format har Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus?

Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Var kan jag jämföra priser på Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus?

Snuspriser.se listar priser på Zone Berry Blast Tobaksfritt Snus hos 1 butik. Priserna uppdateras dagligen.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Fler nikotinpåsar från ZONE