Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
Islay Whisky Portion – pris och jämförelse hos 6 butiker

Islay Whisky Portion

Portionssnus Slim

Islay Whisky Portion är ett portionssnus i slim-format med en nikotinhalt på 12 mg/g. Smaken är Tobak och traditionell. Produkten tillverkas av GN Tobacco.

Lägsta pris per dosa
60,00 kr 60,00 kr Priset är normalt just nu

Priser hos 3 butiker

Lägsta pris:
Billigsnus
Billigsnus
4,6
Fri frakt · 3 storlekar
60,00 kr 60,00 kr /dosa
10 · fri frakt
61,99 kr 61,99 kr /dosa
50 · fri frakt
60,00 kr 60,00 kr /dosa
Snushandel
Snushandel
3,1
Frakt fr. 59 kr · 2 storlekar
68,80 kr 62,90 kr /dosa
1 · +59,00 kr
128,00 kr 69,00 kr /dosa
snusfabriken
snusfabriken
4,4
Frakt fr. 38 kr
116,90 kr 78,90 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för Islay Whisky Portion

Priset på Islay Whisky Portion har varit stabilt kring 60,00 kr per dosa de senaste 30 dagarna. Lägsta historiska pris är 2,00 kr (25 april 2026).

Laddar...

Specifikationer för Islay Whisky Portion

Format
Slim
Vikt
20 g
Nikotin
12 mg/g
Styrka
Smak
Traditionell
Malningsgrad
Mellan
Tillverkare
GN Tobacco
EAN
7340212610912

Om Islay Whisky Portion

Islay Whisky Portion är ett portionssnus i slim-format med en nikotinhalt på 12 mg/g. Smaken är Tobak och traditionell. Produkten tillverkas av GN Tobacco.

Produkten säljs hos 4 butiker i jämförelsen. Priset per dosa varierar mellan 59,99 kr och 69,00 kr, med ett genomsnitt på 64,22 kr. Lägsta pris just nu är 59,99 kr hos Billigsnus (30-pack). Tillgängliga packstorlekar är 1-pack, 5-pack, 10-pack, 30-pack och 50-pack. Priset har ökat med ~42 % senaste 30 dagarna.

Islay Whisky Portion hör till styrkenivån normal i Islay Whiskys portionssnussortiment.

Vanliga frågor om Islay Whisky Portion

Vilken nikotinhalt har Islay Whisky Portion?

Islay Whisky Portion har en nikotinhalt på 12 mg/g.

Vilket format har Islay Whisky Portion?

Islay Whisky Portion finns i slim-format.

Var kan jag jämföra priser på Islay Whisky Portion?

Snuspriser.se listar priser på Islay Whisky Portion hos 3 butiker. Priserna uppdateras dagligen.

Du kanske också gillar